Hire in Poland – Zatrudnij pracowników zewnętrznych i tymczasowych w Polsce

Hire in Poland Today - Angażuj pracowników zewnętrznych w całej Polsce

Dlaczego Polska?

Polska jest siódmą co do wielkości gospodarką w Unii Europejskiej. W 2020 r. PKB wyniósł 594 mld USD. Od czasu odzyskania przez Polskę niepodległości jego wartość stale rośnie.

Przy liczbie ludności wynoszącej nieco ponad 38,5 mln Główny Urząd Statystyczny w drugim kwartale 2019 r. podał, że jest 16,5 mln „osób zatrudnionych”, w tym 13,1 mln „pracowników najemnych” i 3 mln „osób samo zatrudnionych”. Wykształcenie wyższe ma 7,5 mln mieszkańców.

GLOBALNA LISTA PŁAC

Czy chcesz opłacać pracowników w Polsce, nie tracąc czasu, nie ponosząc kosztów i nie borykając się z komplikacjami związanymi z ekspansją międzynarodową?

Jako globalny zarejestrowany pracodawca obecny w Polsce, usprawniamy proces międzynarodowego zatrudniania, dzięki czemu możesz rozpocząć rekrutację polskich pracowników, a logistykę pozostawić nam.

Nasze usługi płacowe oferują szybkie, elastyczne i skuteczne naliczanie płac z gwarancją terminowych wypłat dla twoich niezależnych pracowników kontraktowych.

Zapewnij swoim pracownikom spójne doświadczenie, dokonując outsourcingu wprowadzania pracowników zdalnych na rynek pracy i naliczania ich płac. Ty przydzielasz

im pracę i ustalasz wynagrodzenie, a my zajmujemy się administracją, płatnościami i przestrzeganiem przepisów.

Istnieje wiele wyzwań związanych z zarządzaniem globalną listą płac dla niezależnych wykonawców lub pracowników zatrudnionych zdalnie, w tym:

  • Komunikacja
  • Bankowość międzynarodowa
  • Przestrzeganie przepisów
  • Prawo pracy
  • Lokalne listy płac
  • · Szybkie wprowadzanie na rynek
  • · Stała placówka

OUTSOURCING PROCESÓW HR

Jako że firmy w całej Polsce borykają się z problemami rekrutacyjnymi, wiele z nich zwiększa liczbę pracowników tymczasowych, aby poradzić sobie z rosnącymi kosztami pracy i zwiększyć dostęp do najwyższej jakości wykonawców. Zarządzanie zewnętrznymi kadrami i pracownikami tymczasowymi może być jednak skomplikowane dla wewnętrznych zespołów HR.

W CXC nasze metody zarządzania pracownikami tymczasowymi zapewniają sprawne podejście do outsourcingu procesów kadrowych niezależnie od źródła talentów. Zapewniamy odpowiedzialność za wszystkie etapy kontraktu pracownika tymczasowego za pośrednictwem jednego dostawcy dostosowanego do twojej strategii HR.

POZYSKIWANIE BEZPOŚREDNIE

Pozyskiwanie bezpośrednie, czyli outsourcing procesów rekrutacji dla pracowników tymczasowych, to strategia pozyskiwania talentów stosowana przez przedsiębiorstwa, które wykorzystują własną markę do bezpośredniego pozyskiwania kandydatów na stanowiska tymczasowe i freelancerskie.

Pozyskiwanie bezpośrednie umożliwia firmom wynajem pracowników oraz szybkie reagowanie na zmiany na rynku czy odpowiadanie na potrzeby biznesowe takie jak np. zwiększenie liczby pracowników lub dostęp do specjalistycznych umiejętności w razie potrzeby.

W przeciwieństwie do tradycyjnej agencji rekrutacyjnej pozyskiwanie bezpośrednie pozwala organizacji na zwiększanie i zmniejszanie skali rekrutacji w zależności od potrzeb.

Rozwiązanie CXC pozwala obniżyć koszty zatrudnienia i skrócić czas potrzebny na zatrudnienie. Zapewniamy naszym klientom dostęp do najbardziej utalentowanych wykonawców w momencie, gdy są potrzebni, a jednocześnie, z myślą o przyszłych potrzebach kadrowych ich firmy, umożliwiamy im rekrutację z wyprzedzeniem.

PROGRAM USŁUG ZARZĄDZANYCH

Firmy oferujące usługi zarządzane wyszły poza tradycyjną rolę dostawców usług transakcyjnych.

Dzisiejszy program usług zarządzanych coraz bardziej się zmienia: podejmowanie decyzji w oparciu o dane jest obecnie możliwe we wszystkich aspektach zarządzania pracownikami tymczasowymi, wydajności łańcucha dostaw, a nawet strategicznego zarządzania personelem.

W CXC pomagamy rozwijać firmę i zaspokajać potrzeby współczesnych pracowników, zapewniając elastyczny dostęp do wysokiej jakości pracowników kontraktowych i tymczasowych dzięki programowi usług zarządzanych (MSP).

Rozwiązanie to pozwala na obsługę pracowników tymczasowych, wykonawców i zatrudnionych na podstawie wykazu prac, spełniając wszystkie potrzeby związane z zatrudnianiem pracowników tymczasowych.

Dopasowane rozwiązanie CXC dostosowuje się do potrzeb organizacji przez cały cykl zatrudniania pracowników.

Nasz program usług zarządzanych jest w stanie z powodzeniem zarządzać 20-100 pracownikami tymczasowymi na zlecenie organizacji. Dzięki naszej specjalizacji w

zarządzaniu małymi i średnimi zespołami pracowników tymczasowych zwiększyliśmy widoczność, jakość i oszczędność kosztów dla naszych klientów.

W przeciwieństwie do tradycyjnej agencji rekrutacyjnej pozyskiwanie bezpośrednie pozwala organizacji na zwiększanie i zmniejszanie skali rekrutacji w zależności od potrzeb.

FAKTY I LICZB

Stolica:

Warszawa

Waluta:

Złoty

Liczba ludności:

38 milionów

Język:

Polski

Miejsce w rankingu łatwości prowadzenia działalności gospodarczej:

40.

Wskaźnik kosztów utrzymania:

41,75

Częstotliwość wypłat:

tygodniowo, dwutygodniowo,miesięcznie

VAT:

23%

PKB:

625 mld USD

Dni ustawowo wolne od pracy

Sobota, 1 stycznia 2022 r. Nowy Rok
Czwartek, 6 stycznia 2022 r. Święto Trzech Króli
Niedziela, 17 kwietnia 2022 r. Wielkanoc
Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 r. Poniedziałek Wielkanocny
Niedziela, 1 maja 2022 r. Święto Pracy
Wtorek, 3 maja 2022 r. Święto Narodowe Trzeciego Maja
Czwartek, 16 czerwca 2022 r. Boże Ciało
Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 r Święto Wojska Polskiego i Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
Wtorek, 1 listopada 2022 r. Uroczystość Wszystkich Świętych
Piątek, 11 listopada 2022 r Narodowe Święto Niepodległości
Niedziela, 25 grudnia 2022 r. Boże Narodzenie
Poniedziałek, 26 grudnia 2022 r. drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia

Podatki i składki

PRACODAWCA:
Ubezpieczenie rentowe 6.50%
Ubezpieczenie emerytalne 9.76%
Ubezpieczenie wypadkowe 3.60%
Fundusz Pracy 2.45%
Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych 0.10%
Całkowity koszt zatrudnienia 22.41%
WYNAGRODZENIE PRACOWNIKA
Fundusz emerytalny/td> 9.76%
Narodowy Fundusz Zdrowia 9%
Ubezpieczenie chorobowe 2.45%
Ubezpieczenie rentowe 1.5%
DOCHÓD PRACOWNIKA:
Dochód do 85 528 zł 17%
Dochód powyżej 85 528 zł 32%

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI